Interaktywny katalog świąteczny

Aktualności

Aranżacje wigilijnego stołu i trendy świąteczne podczas II Internetowych Targów Branży AGD

  I wszystko stało się jasne. Już wiemy co będzie modne tej zimy.
Czytaj więcej

Przygotuj z nami Święta! Altom zaprasza na II Ogólnopolskie Targi Internetowe Branży AGD

  Odkrywamy karty kolekcji Boże Narodzenie 2020. W pierwszej kolejności pokażemy je naszym klientom i partnerom B2B podczas II Internetowych Targów Branży AGD, na które już teraz serdecznie zapraszamy.
Czytaj więcej

Jak zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie?

Efektywna ekspozycja, visual merchandising, materiały POS…  czyli jak skutecznie skupić uwagę klienta na naszych produktach? I czy rzeczywiście komunikacja poprzez materiały marketingowe prowadzi do wzrostu sprzedaży? Dziś postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości. Odpowiedni merchandising - połową sukcesu sprzedaży Zapewne prowadząc swój biznes lub myśląc o jego rozpoczęciu sięgamy do różnych źródeł wiedzy, by mieć świadomość aktualnie obowiązujących zasad i trendów w naszej branży.
Czytaj więcej

Hurt.altom.pl to polska hurtownia AGD z siedzibą w Gnieźnie, która od ponad 30 lat oferuje najlepsze produkty gospodarstwa domowego. W ofercie znajdziecie Państwo blisko 8 000 towarów, między innymi ogromny wybór porcelany, garnków, patelni oraz tysiące innych artykułów do kuchni i domu.

Hurtownia internetowa zapewnia naszym Partnerom obsługę typu: dropshipping. Tworząc tym samym możliwość sprzedaży oferowanych produktów, bez konieczności ich samodzielnego pakowania we własnym magazynie.

Zachęcamy do zapoznania się ofertą naszej e-hurtowni. Prostą i czytelną instrukcję "jak zamawiać" znajdziecie tutaj>>.