Warunki współpracy

Do zakupów w naszej hurtowni internetowej uprawnione są wyłącznie podmioty gospodarcze. Przed rozpoczęciem korzystania z systemu niezbędne jest przejście procesu rejestracji i weryfikacji danych firmowych. Konto klienckie jest aktywowane po weryfikacji danych, podanych w formularzu rejestracyjnym. Dopiero po zakończeniu pełnej aktywacji konta możliwe jest składanie zamówień w systemie.

Proces weryfikacji danych jest różny w zależności od typu działalności, prowadzonej przez firmę rejestrującą się w systemie. Kontakt z naszej strony następuje w czasie jednego dnia roboczego od momentu rejestracji. Dostęp do hurtowni internetowej jest aktywowany natychmiast po zakończeniu procesu weryfikacji danych rejestracyjnych.

Dla zamówień składanych w systemie hurtowni internetowej ustalony jest limit wartości minimalnej, który wynosi 700 zł netto. Zamówienia o niższej wartości nie będą realizowane na bieżąco – ich realizacja zostanie wstrzymana do czasu spłynięcia kolejnych zamówień, które w sumie przekroczą minimalną wartość zamówienia – zostaną one wtedy zrealizowane zbiorczo.

Produkty zamawiane w hurtowni internetowej dostarczane są transportem własnym lub z pomocą zewnętrznych firm kurierskich. Usługa transportu jest w hurtowni internetowej bezpłatna.