B2B - możliwość indywidualnego zdobienia

INDYWIDUALNE ZDOBIENIA I NADRUKI NA NASZYCH PRODUKTACH

Na swoją renomę i uznaną markę pracujemy już od wielu lat. Ponad 25-letnie doświadczenie na rynku artykułów wyposażenia domu pozwoliło na zebranie wielu doświadczeń procentujących przy realizacji każdego kolejnego projektu. Bogactwo asortymentu produktów firmy Altom w połączeniu z potencjałem kreatywnym zespołu Altom Design Studio, daje niezwykłe możliwości dopasowania spersonalizowanych rozwiązań, które sprostają najwyższym wymaganiom klientów.

Zdobyte przez nas doświadczenie pozwala na realizację nawet najbardziej śmiałych projektów. Zadruk wewnątrz kubka, na jego dnie lub na uchu? Nasz zespół chętnie doradzi jak zamienić pomysł w konkretną realizację.

Wykonujemy kalkę ceramiczną, szkliwną oraz emalierską, jedno i wielokolorową

Kalkomania to podstawowy sposób zdobienia w technice sitodruku. Zdobienia nanoszone są na produkt za pomocą specjalnego papieru (kalki). Następnie kalka zostaje wypalona w piecu tunelowym w temperaturze dla ceramiki około 820°C, dla szkła około 570°C co sprawia, że otrzymany nadruk cechuje się wysoką jakością wykonania oraz trwałością. Zdobienia są w pełni odporne na ścieranie, działanie kwasów oraz zasad. Dzięki temu możliwe jest mycie przedmiotów oznakowanych tą techniką w zmywarkach.

Jak należy przygotować projekty do druku?

  • teksty, czcionki oraz wszystkie elementy z jednolitym wypełnieniem zamienione na krzywe
  • minimalna wielkość pisma: w pozytywie 7 pkt., w negatywie 10 pkt.
  • minimalna grubość linii: w pozytywie 0,25 mm, w negatywie 0,45 mm
  • materiały graficzne w formacie EPS, AI (Adobe Illustrator), CDR (CorelDraw)

Wierność odwzorowania kolorów w kalkomanii ceramicznej i szklarskiej i emalierskiej może odbiegać od wzornika Pantone, ponieważ został on opracowany do organicznych farb i lakierów. Farby mineralne mają całkowicie inną charakterystykę widmową i nie jest możliwe w 100% odwzorowanie ich kolorów wg. oznaczeń Pantone. Wzorniki Pantone, RAL, NCS mogą jedynie służyć do przybliżenia koloru farb mineralnych. Stąd też odstępstwo w odcieniach do 15% w zależności od rodzaju podłoża i wybranego koloru. Nasze minimum produkcyjne to 200 sztuk.

Możliwość zdobienia na poszczególnych produktach

Produkty, na których możliwe jest wykonanie zdobienia, są w naszej hurtowni internetowej oznaczone specjalną ikonką. Są to w szczególności produkty z porcelany, ceramiki oraz szkła (np. kubki, filiżanki). Możesz także wygodnie przejrzeć cały katalog produktów przeznaczonych do zdobienia, klikając tutaj. Jeśli jesteś zainteresowany zdobieniem innego produktu z naszej oferty, skontaktuj się z nami: email b2b@altom.pl

Indywidualne opakowania na zamówienie

Wszystkie nasze produkty standardowo pakowane są w opakowania zbiorcze. Do każdego projektu oferujemy kartoniki jednostkowe oraz realizujemy projekty jednokolorowych nadruków. Ponadto wykonujemy konfekcjonowanie oraz etykietowanie.